Szklarnie z kwiatami

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau Geen
  • Dienstverband Seizoen
  • Standplaats Wilp
  • Vacaturenummer PR031838

Over de functie

Opis pracy: Poszukujemy pracownikow chetnych do pracy przy kwiatach szklarniowych. Praca na okres 5 tygodniu min., po skonczonej pracy inna praca. Oferta dla osob, ktore chca zostac w Holandii na okres Swiat. Praca na szklarni obecnie polega na sprzataniu szklarnii, ukladaniu nowych sadzonek, przygotowaniu szklarnii.

Functie eisen

Wymagania:
- prawo jazdy (mile widziane)
- znajomosc jezyka angielskiego (swobodna komunikacja w jezyku angielskim mile widziana)
- oferta dla pracownikow z UE

Wat wij bieden

Warunki pracy:
- wynagrodzenie zgodnie z CAO,
- mozliwosc nadgodzin (platne dodatkowo zgodnie z danym CAO)
- co-tygodniowe wynagrodzenie,
- polski koordynator
Zakwaterowanie: firma zapewnia zakwaterowanie i dojazdy do pracy.

Jestes zainteresowany/a? Prosze o przeslanie CV na adres work.pl@aboost.nl