Kwiaty - przygotowanie zamowien

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau Geen
  • Dienstverband Bepaalde tijd, langere tijd
  • Standplaats Nieuwaal
  • Vacaturenummer PR035445

Over de functie

Opis pracy
Przygotowanie kwiatow zgodnie z zamowieniem z kwiaciarni lub sklepow. Przygotowanie odpowiednich opakowan, etykiet, kolorow kwiatow i rozmiarow kwiatow. Sprawdzenie zamownienia czy jest poprawienie wypelnione. Praca w hali produkcyjnej gdzie wazne jest czytanie podstawowych slow i zdan w jezyku niderlandzkim.

Liczba miejsce pracy: 1 stanowisk pracy
Miejsce pracy: Nieuwaal
Liczba godzin: 30-50 tygodniowo
Stawka: 9.43 euro brutto
Mozliwosc nadgodzin: Tak
Dodatek zmianowy: Nie
Praca na dlugi okres czasu
Znajomosc jezyka Angielskiego: Tak (wymagane)
Zakwaterowanie: wlasne
Transport: wlasne
Poczatek Pracy: 2017

Functie eisen

Wymagania:
- doswiadczenie pracy przy kwiatach w szklarni
- znajomosc jezyka angielskiego (swobodna komunikacja w jezyku angielskim)
- znajomosc jezyka niderlandzkiego (rozumienie podstawowych zdan)
- oferta dla pracownikow z UE
- znajomosc obslugi komputera
- przygotywanie zamowien

Wat wij bieden

Zapewniamy:
- wynagrodzenie zgodne z prawem pracy,
- dodatki do wynagrodzenia (urlopowe i wakacyjne)
- dodatek do wynagrodzenia ET
- transport do pracy bezplatny
- pomoc w sprawach administracyjnych w Holandii
- pomoc w uzyskaniu dofinansowania do ubezpieczenia
- co-tygodniowe wynagrodzenie
- polski koordynator
Jestes zainteresowany/a? Prosze o przeslanie CV na adres work.pl@aboost.nl