Pracownik linii produkcyjnej

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Bepaalde tijd, langere tijd
  • Standplaats Holten
  • Vacaturenummer PR041697

Over de functie

Praca na stanowisku jako pracowniki linii produkcyjnej przy pakowaniu produktow spozywczych typu: vegetarianskie hamburgey, salatki (brak produktow pochodzenia zwierzecego).

Liczba miejsce pracy: 2 stanowisk pracy
Miejsce pracy: Holten
stawka wynagrodzenia x euro brutto
Liczba godzin: 38 tygodniowo
Mozliwosc nadgodzin: Nie, stale godziny pracy
Praca na zmiany: Tak
Dodatek zmianowy: Tak, w przypadku pracy na zmiany
Praca na dlugi okres czasu, min 1 rok
Znajomosc jezyka Angielskiego: Tak, min. B2
Zakwaterowanie: wlasne
Transport: wlasne*
Ubezpieczenie: Holland Zorg**
Poczatek Pracy: do uzgodnienia

Functie eisen

Wymagania:
- chec do pracy na stale i dlugi okres czasu
- doswiadczenie jako pracownik produkcji
- dokladnosc i sumiennosc w pracy
- oferta dla pracownikow z UE

Wat wij bieden

Zapewniamy:
- wynagrodzenie zgodne z prawem pracy,
- dodatki do wynagrodzenia (urlopowe i wakacyjne)
- dodatek do wynagrodzenia ET
- pomoc w sprawach administracyjnych w Holandii
- pomoc w uzyskaniu dofinansowania do ubezpieczenia
- co-tygodniowe wynagrodzenie
- polski koordynator
Jestes zainteresowany/a? Prosze o przeslanie CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim na adres work.pl@aboost.nl

*dodatek do dojazdow 0.16 euro za km, jesli pracownik mieszka dalej niz 10 km od miejsca pracy
**ubezpieczenie w Holland Zorg kosztuje 22.40 euro tygodniowo