Operator linii produkcyjnej

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Bepaalde tijd, langere tijd
  • Standplaats Holten
  • Vacaturenummer PR043731

Over de functie

Praca na stanowisku jako operator linii produkcyjnej. Do zadan pracownika jest kontrola, nadzor, zarzadzanie linia produkcyjna. Pracownik bedzie odpowiedzialny za grupe pracownikow, ktorzy beda pracowac na jego linii produkcyjnej, w zwiazku z tym wymagany jest jezyk angielski w stopniu B1 (slaby komunikatywny) oraz prawo jazdy.

Liczba miejsce pracy: 2 stanowisk pracy
Miejsce pracy: Holten
stawka wynagrodzenia x euro brutto
Liczba godzin: 38-46 tygodniowo
Mozliwosc nadgodzin: Nie, stale godziny pracy
Praca na zmiany: Tak
Dodatek zmianowy: Tak, w przypadku pracy na zmiany
Praca na dlugi okres czasu, min 1 rok
Znajomosc jezyka Angielskiego: Tak, min. B2
Zakwaterowanie: wlasne
Transport: wlasne lub AB Oost
Ubezpieczenie: wlasne lb Holland Zorg**
Poczatek Pracy: do uzgodnienia

Functie eisen

Wymagania:
- chec do pracy na stale i dlugi okres czasu
- znajomosc jezyka angielskiego B1
- prawo jazdy
- doswiadczenie jako pracownik produkcji
- dokladnosc i sumiennosc w pracy
- oferta dla pracownikow z UE

Wat wij bieden

Zapewniamy:
- wynagrodzenie zgodne z prawem pracy,
- dodatki do wynagrodzenia (urlopowe i wakacyjne)
- dodatek do wynagrodzenia ET
- pomoc w sprawach administracyjnych w Holandii
- pomoc w uzyskaniu dofinansowania do ubezpieczenia
- co-tygodniowe wynagrodzenie
- polski koordynator
Jestes zainteresowany/a? Prosze o przeslanie CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim na adres work.pl@aboost.nl

*dodatek do dojazdow 0.16 euro za km, jesli pracownik mieszka dalej niz 10 km od miejsca pracy
**ubezpieczenie w Holland Zorg kosztuje 22.40 euro tygodniowo