Pracownik linii produkcyjnej Oosterhout kolo Nijmegen

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau Geen
  • Dienstverband Bepaalde tijd, mogelijk vast
  • Standplaats Oosterhout
  • Vacaturenummer PR043733

Over de functie

Opis oferty:

Praca przy linii produkcyjnej polegajaca na pakowaniu i przepakowywaniu produktow spozywczych oraz aranzowaniu ich na stanowiskach promocyjnych, ktore sa nastepnie eksponowane w supermarketach. Praca odbywa sie na terenie hali produkcyjnej, gdzie panuje przyjemna temperatura zblizona do pokojowej.

Liczba miejsc pracy: Powyzej 20
Miejsce pracy: Oosterhout kolo Nijmegen
Stawka godzinowa: 9.04 brutto na godzine, bez wzgledu na wiek
Liczba godzin tygodniowo: 40
Mozliwosc nadgodzin: Tak, okazjonalnie
Praca na zmiany: Tak
Dodatek zmianowy: Tak przy pracy po godzinie 18.00
Okres zatrudnienia: Oferta dlugoterminowa, wieloletnia
Znajomosc jezykow obcych: Tak, angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym
Zakwaterowanie: Wlasne lub zapewnione przez agencje*
Transport: Preferowany wlasny
Ubezpieczenie zdrowotne: Holland Zorg
Rozpoczecie pracy: 4 wrzesnia 2017

Functie eisen

- dobra motywacja do pracy
- chec podjecia pracy na dluzszy okres czasu
- doswiadczenie jako pracownik produkcyjny mile widziane
- powazne podejscie do wykonywanych obowiazkow

Wat wij bieden

Zapewniamy:
- wynagrodzenie zgodne z kodeksem pracy wyplacane co tydzien
- dodatek urlopowy i wakacyjny
- znizka podatkowa zwiazana z podwojnymi kosztami utrzymania (ET)
- opieke polskiego koordynatora
- ubezpieczenie poprzez Holland Zorg**

Osoba odpowiedzialna za oferte Sebastian Zaba tel. 0031 612 238 418
Jestes zainteresowany/a? Zadzwon lub od razu przeslij CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim na adres sebastian.zaba@aboost.nl

*dodatek do dojazdow 0.16 euro za km, jesli pracownik mieszka dalej niz 10 km od miejsca pracy
**ubezpieczenie w Holland Zorg kosztuje 22.40 euro tygodniowo