Brygadzista

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Bepaalde tijd, langere tijd
  • Standplaats Lelystad
  • Vacaturenummer PR048135

Over de functie

Brygadzista

Ilosc godzin w tygodniu 40 – 50
Cao Groothandel Groenten en Fruit

Opis stanowiska

Odpowiedzialnosc za efektywne funkcjonowanie wybranej linii produkcyjnej (mycie lub sortowanie lub pakowanie warzyw). Zapewnienie efektywnego funkcjonowania grupy podleglych pracownikow w celu utrzymywania wysokiego poziomu produktywnosci i jakosci. Nadzor nad prawidlowa praca maszyn i urzadzen wchodzacych w sklad linii produkcyjnej. Odpowiedzialnosc przed kierownikiem produkcji.

W czasie sezonu letniego mozliwe skierowanie do kierowania grupami wykonujacymi prace polowe.

Functie eisen

Wymagania:
Dobra znajomosc jezyka niderlandzkiego lub angielskiego
Umiejetnosc komunikowania sie we wlasciwy sposob z podwladnymi i przelozonymi,
Samodzielnosc w wykonywaniu obowiazkow,
Doswiadczenie w kierowaniu grupa pracownikow,
Umiejetnosc skutecznego kierowania grupa i motywowania do efektywnej pracy
Elastycznosc co do godzin pracy,
Wlasny transport,
Gotowosc i zdolnosc do wykonywania prac fizycznych,
Gotowosc okazjonalnie do pracowania w systemie zmianowym oraz pracy w okresach swiatecznych (za porozumieniem na zmiane z innymi brygadzistami)

Wat wij bieden

Oferujemy:
Prace przez caly rok w dynamicznym otoczeniu, w firmie stawiajacej na rozwoj
Wynagrodzenie do negocjacji zalezne od doswiadczenia

Cv prosze wyslac na adres email: michal.banach@aboost.nl z dopiskiem BRY/Lelystad